Deskohraní

Home » Kalendář akcí » Deskohraní

Smyslem Deskohraní je se sejít a užít si odpoledne ve společnosti výborné kávy. Zahrajete si Qwirkle, oblíbené Krabčáci a jednu novou party hru Jedním slovem. Krabčáci je krásně ilustrovaná rodinná karetní hra pro 2 až 5 hráčů, ve které hrají hlavní roli hejna ptáčků. Qwirkle je jakési barevné scrabble. Smyslem je utvořit řadu stejných barev či symbolů. Přestože jsou pravidla hry jednoduché, budete... celý popis

Smyslem Deskohraní je se sejít a užít si odpoledne ve společnosti výborné kávy. Zahrajete si Qwirkle, oblíbené Krabčáci a jednu novou party hru Jedním slovem. Krabčáci je krásně ilustrovaná rodinná karetní hra pro 2 až 5 hráčů, ve které hrají hlavní roli hejna ptáčků.

Qwirkle je jakési barevné scrabble. Smyslem je utvořit řadu stejných barev či symbolů. Přestože jsou pravidla hry jednoduché, budete muset zapojit strategické myšlení.

Jedním slovem, hra roku 2019, je skvělá kooperativní asociační hra. Jeden z hráčů se snaží uhodnout zvolené slovo ze své karty. Úkol spoluhráčů je zdánlivě jednoduchý – dobře mu napovědět.